!DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.01 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/html4/loose.dtd" ||SVART ORM|| - 2009 - Wilczy Trop - Lachowie nad Wiarem Kalwaria Pacławska 2-5.07.2009
Wilczy Trop - Lachowie nad Wiarem Kalwaria Pacławska 2-5.07.2009
Na wilczy trop wybraliśmy dość pokaźnym składem, bo ponad połową drużyny(Leif, Kaczor, Lutek oraz ja). Wspierani byliśmy dzielnie przez Czubka oraz Piłasia i Tomka... chociaż nie oni byli w przeciwnym obozie:). Cała impreza opierała się na pomyśle dwóch obozów z których jeden miał być prowizorycznym grodem w którym garstka wojów miała za zadanie odpierać ataki drugiego obozu najeźdźców. W praktyce wyszło trochę inaczej z racji iż obozy liczebnie były bardzo wyrównane, ataki przypuszczali zarówno najeźdźcy jak i sam gród w którym to byliśmy my.

Nie chwaląc się odnieśliśmy większość zwycięstw, dzięki dobrej organizacji i dyscyplinie która panowała w oddziałach. Gród podzielony był na 3 oddziały z których każdy miał swojego dziesiętnika, jednym z nich był Leif, który pierwszy raz sprawdzał się w roli dowódcy.

Tak wiec na różnorakich manewrach podchodach oraz walnych bitwach minął nam cały weekend. Walki trwały można powiedzieć nieprzerwanie gdyż cały czas trzeba było być w gotowość na atak wroga.

Impreza naprawdę udana, zorganizowana z dużą dokładnością w bardzo przyjemnej lokalizacji ze świetnym pomysłem.

A i jeszcze ten boski sracz:)

By Bjorn